Бетонозмішувач DETEX DM-180 — будівельне обладнання для виготовлення бетону та інших будівельних сумішей. Ця модель живиться від електромережі 220 В, що робить її незамінним помічником під час ремонту або будівництва будинку.
DETEX DM-180 рекомендується використовувати для побутових цілей, під час домашнього ремонту в будинку.
Переваги бетонозмішувача DETEX DM-180:
Живлення від звичайної однофазної мережі 220 В
Надійний двигун потужністю 1100 Вт
Змішувальний барабан об'ємом 180 л, що дає змогу отримати вихід суміші 150 л
Чавунний вінець
Міцна сталева рама забезпечує надійність конструкції
Корпус і колеса виготовлені з ударостійкого пластику
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Detex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Кількість обертів | 30 об/хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,беномішалка, гарантійний талон |
| Потужність | 1100 Вт |
| Об'єм готової суміші | 150 л |
| Об'єм резервуара | 180.0 л куб. м |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | венцова |
| Тип вінця | чавунний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 917 ₴


