Бензопила Husqvarna 545 — високопродуктивна модель, розроблена як для професійного, так і для побутового використання.
Призначення: Деревообробна промисловість, Лісозаготівлювальні роботи, Розчищення лісових територій від старих дерев, заготівка дров на зиму.
Особливості ланцюгових пил Хускварна
Ідеальне співвідношення потужності та ваги
Ергономічний дизайн
Антивібраційна ручка
Централізована система очищення повітря підвищує зносостійкість механізму
Технологія X-Torq знижує рівень викиду вихлопних газів на 75%
Переваги Husqvarna 545
Міцна конструкція корпусу
Високі експлуатаційні характеристики
Система X-Torq ® знижує витрату палива на 20%
Рівень викиду вихлопних газів відповідає сучасним стандартам якості.
Відкидна кришка заправного бака легко відкривається й закривається під час заправляння.
Автоматичне регулювання карбюратора
Завдяки системі Air Injection знижена потреба в частому чищенні повітряних фільтрів
Низький рівень вібрації забезпечує додатковий комфорт під час роботи з інструментом.
Бічний натягувач ланцюга
Міцний трисекційний колінчастий вал
Легкий і невеликий корпус бензопили робить її зручнішою у використанні.
Ручний паливний насос неабияк оптимізує запуск інструмента
Комбіноване керування START/STOP
Магнезіїв витримує високі оберти та складні умови роботи
Зрозумілі валкові мітки для поліпшення точності валки
Стопорний механізм запобігає ослабленню гайок кріплення пиляльної шини.
Регульований оливний насос полегшує регулювання змащення ланцюга
Швидка заміна й очищення свічки запалювання
Прозорий індикатор палива дає змогу легко контролювати кількість палива в Баку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 4.9 кг |
| Кількість обертів | 9900 об./хв об/хв |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Потужність | 2500 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.4 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 50.1 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.52 л |
| Розмір шини | 38 см / 15 дюймів |
| Витрата палива | 0.424 л/год л/годину |
| Свічка запалювання | NGK CMR6H |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | Smart Start |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 798 ₴

