-21%

Акумуляторний садовий райдер GTM BRM96 + комплект АКБ і ЗП (BRM96 KIT)
195 414 ₴
154 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: BRM96 KIT
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий акумуляторний райдер GTM BRM96 – це інноваційне рішення для ефективного догляду за газоном. Він працює тихо, забезпечуючи комфортне використання без зайвого шуму, та здатний косити великі площі на одному заряді. Завдяки відсутності бензинового двигуна, райдер потребує значно менше обслуговування, що робить його ідеальним вибором для професійного та приватного використання.
Основні переваги райдера GTM BRM96:
- Напруга живлення: 80 В (40+40 В) - райдер працює від стандартних Li-Ion акумуляторів GTM 40 В
- Садовий райдер може працювати від 2, 4 чи 6 парно з'єднаних акумуляторів
- Рекомендована площа косіння: 8000 кв.м - при встановлених 6 акумуляторах GTM 40 В 4 А*год
- Час роботи на повному заряді акумуляторів: 50 хв
- Час зарядки кожного акумулятора всього 2,5 год
- Окремі двигуни для косіння та руху райдера
- Сталева косильна дека з 2 ножами і шириною косіння 96 см
- Кожен ніж приводиться окремим безщітковим двигуном потужністю 1,4 кВт
- Типи косіння: мульчування або бічний викид трави
- Регульована висота косіння: 35-115 мм / 9 ступенів
- Привідний безшітковий двигун потужністю 1,5 кВт
- Плавне регулювання швидкості руху за допомогою педалі
- Функція підтримки швидкості (круїз-контроль)
- Максимальна швидкість руху вперед: 12 км/год
- Максимальна швидкість руху вперед при косінні: 6 км/год
- Максимальна задня швидкість: 4 км/год
- Присутня можливість косити при рухові назад
- Вбудована передня LED фара для робіт в темний час доби
- Захист корпусу райдера по стандарту IPX4
- Широкі пневматичні колеса (передні/задні): 15"×6-6 / 16"×6,5-8
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Акумуляторний садовий райдер GTM BRM96
- Заглушка для мульчування - 1 шт
- Дефлектор для бокового викиду - 1 шт
- Зарядний пристрій на 2 АКБ - 3 шт
- Акумулятор Li-Ion GTM 40 В 4 А*год - 6 шт
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Мульчування | Так |
| Тип | Райдер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер |
| Висота стрижки, мін-макс | 38 - 114 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Зарядний пристрій, набір для мульчування |
| Харчування | Від акумулятора |
| Матеріал бака | пластиковий (опція) |
| Матеріал | сталь/пластик |
| Потужність двигуна, л. с | 22 л.с |
| Особливості | Bluetooth, нульовий радіус розвороту |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Коригування швидкості | Да |
| LED-підсвічування | Так |
| Пристрій | задний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Тиск задніх коліс | 7 PSI / 0.48 бар |
| Тиск передніх коліс | 32 PSI / 2.2 бар |
| Розмір задніх коліс | 18x8.5-8 дюйма |
| Коригування крісла | Да |
| Викид трави | бічна |
| Тип коліс | пневматичні |
| Ступінь висоти котіння | 10 |
| Час повного заряджання | до 210 |
| Розміри | 190x110x100 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 72 Агод |
| Розмір кермових коліс | 11x4-5 дюйма |
| Макс. ширина захоплення | 106.7 см |
| Площа прибирання | 8000 кв.м |
| Кількість ножів | 2 |
| Максимальна швидкість | 12,8 км/год |
| Радіус повороту | 0 |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 999 ₴


