
Акумуляторний пилосос Makita DVC155LZX2 LXT без АКБ і зарядного пристрою (DVC155LZX2)
25 881 ₴
- Немає в наявності
- Код: DVC155LZX2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний пилосос Makita DVC155LZX2:
переваги
Професійний пилосос для сухого та вологого прибирання.
Акумуляторна система 36 вольтів, працює від 2 батарей Makita LXT 18 вольтів. рекомендується вологе прибирання проводити зі спеціальним додатковим фільтром (195555-9).
Гарна сила всмоктування 53 — 110 мбар.
Низький рівень шуму — 70 дБ, підходить для прибирання на день.
Обладнаний енергоефективним безщітковим двигуном, що не потребує обслуговування Makita BL
Тривалість роботи до 40 хвилин від двох повністю заряджених батарей 6,0 А·год за максимального значення потужності
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.9 кг |
| Габарити | 366x334x421 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, вигнута трубка, Картонне паковання, насадка для кутів, підлогова насадка, поліетиленові мішки, пряма трубка, шланг 28х2500 м |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм резервуара | 15.0 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Швидкодія | 1260 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Будівельний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 70 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 881 ₴




