
Сталева платформа GTM для драбини-трансформера KMP405A (SP 4x5)
1 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP 4x5
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевa платформа GTM для драбини-трансформера KMP405A (SP 4x5) — легка та міцна сталева платформа, яка дозволяє використовувати її як поміст під час проведення ремонтних робіт.
Основні переваги:
- Виготовлена з міцного сталевого сплаву
- Перфорація забезпечує надійне зчеплення поверхні з взуттям
- Складається з 2 частин з упорами для фіксації на сходинках
- Витримує навантаження вагою до 150 кг без деформації
- Розмір робочої поверхні: 286×32×2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Кількість ступенів | 8 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Платформа для драбини |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 150 кг |
| Розміри | 200x32x2 см |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 304 ₴

