
Акумуляторний шурупокрут із набором ручного інструменту Bosch Professional GSR 12V-15 в кейсі (АКБ + ЗП)
12 669 ₴
- В наявності
- Код: 060186810R
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Ергономічний дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-15 призначений для професійного використання, має щітковий двигун, який працює від літій-іонних акумуляторів напругою 10.8/12 В.
Вони обладнані технологією Bosch Electronic Cell Protection (ECP), яка забезпечує надійний захист батарей від перевантаження й перегрівання. Крім того, ці акумулятори не схильні до ефекту пам'яті та саморозряджання.
Інструмент має силу затягування до 30 Нм у разі жорсткого загвинчування та свердління, а також 15 Нм за м'якого загвинчування. Реалізована гнучка зміна режимів крутного моменту 20+1 позиціях.
Шурупокрут має планетарний редуктор із двома швидкостями 0-400 об./хв і 0-1300 об./хв, які змінюються за допомогою повзункового перемикача зверху корпусу. Плавне регулювання швидкості доступне на кожному передаванні за допомогою більшої або меншої сили натискання на пускову кнопку.
За допомогою шурупокрута можна свердлити отвори в різних матеріалах і закручувати або викручувати гвинти та шурупи. Він здатний свердлити отвори діаметром до 19 мм у деревині та до 10 мм у сталі.
Швидкозатискний патрон із блокуванням шпинделя AutoLock сумісний зі свердлами з хвостовиками від 1 до 10 мм і шурупами діаметром до 7 мм, що дає змогу зручно працювати з різними типами оснасток.
Індикатор заряду акумулятора дає змогу контролювати його стан. Зручна світлодіодна підсвітка яскраво освітлює робочу зону.
Набір плоских викруток: SL 3.5, 4.5, 6.5 мм
Набір хрестових викруток: PH 1, PH 2 мм
Діагональний бокоріз — для точного та зручного перекушування дротів або тонких металевих елементів.
Плоскогубці та подовжені плоскогубці — ідеально підходять для захоплення, утримання й маніпуляцій із деталями.
Ергономічна ручка забезпечує зручне захоплення.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Малайзія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип — шурупокрут
Тип двигуна — щітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 12 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Тип кріплення акумулятора — обойма
Число швидкостей — 2
Максимальна швидкість обертання: 0 – 400 / 0 – 1300 об/хв
Максимальний крутний момент — 15/30 Нм
Кількість режимів крутного моменту — 20 + 1
Діаметр патрона: 1 – 10 мм
Діаметр свердління (дерево, пластик) — 30 мм
Діаметр свердління (метали та сплави) — 10 мм
LED подсветка – да
LED-підсвітка індикації заряду — так
Тип патрона — швидкозатискний з Autolock
Гальмо двигуна — так
Наявність удару — немає
Вага — 0.95 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний шурупокрут із набором ручного інструменту Bosch Professional GSR 12V-15 в кейсі (АКБ + ЗП)
Акумулятор Bosch GBA 12 V 2.0 Аh — 2 шт.
Зарядний пристрій Bosch Professional GAL 12V-20 — 1 шт.
Набір викруток — 5 шт.
Бокоріз — 1 шт.
Плоскогубці — 1 шт.
Довгогубці — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 0.95 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1300 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | акумулятор (2 шт.), Зарядний пристрій, Набір біт, пластиковий кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 669 ₴

