-10%

Газонокосарка Karcher LMO 3-18 Battery Set (АКБ і ЗП) (1.445-411.0)
19 999 ₴
17 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.445-411.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка та маневрена 18-вольтна акумуляторна газонокосарка, обладнана потужним безщітковим електродвигуном, забезпечує швидке й акуратне оброблення газонів площею до 350 кв. м. Її робоча ширина становить 34 см. Вимагальна висота зрізу легко встановлюється за допомогою регулювальної ручки в межах від 25 до 60 мм (5 щаблів). Завдяки інтелектуальній системі керування двигуном частота обертання ножа автоматично адаптується до характеристик трави (функція iPower). Гребінки, що випрямляють стебла трави, забезпечують її акуратне скошування на краях газону. Косильна система «2 в 1» дає змогу або рівномірно розподіляти зрізувану траву по газону як природне добриво (функція мульчування), або збирати її в травозбірник, великий об'єм якого (35 л) гарантує тривалу безперервну роботу. Повідцева ручка регулюється за висотою для роботи в зручній позі та складається для зберігання газонокосарки, заощаджуючи місце. Для полегшення перенесення (наприклад, сходами) на корпусі апарата передбачені ручки. Газонокосарка сумісна з усіма змінними акумуляторами на платформі Kärcher Battery Power 18 В.
Конструктивні особливості та переваги:
Завдяки оптимізації повітряного потоку травозбірник заповнюється майже повністю (до 95%), що забезпечує тривалу безперервну роботу.
Клапан на травозбірнику закривається у разі його заповнення та потреби спустошення.
Потрібна висота зрізу встановлюється одним рухом руки на одну з 5 ступенів у діапазоні від 25 до 60 мм.
Гребінки дають змогу скошувати траву, що росте на краях газону.
Текстильний травозбірник складається для зменшення місця, що займається газонокосаркою під час зберігання.
Складана напрямна ручка дає змогу заощаджувати місце під час зберігання.
Ручка складається для зберігання апарата з економією місця.
Ручка газонокосарки адаптується до зросту користувача для виконання робіт у зручній вертикальній позі.
Приємна на дотик ручка зі спіненого полімерного матеріалу для надійного утримання.
Велика скоба вимикача, встановленого на повідцевій ручці, забезпечує зручне керування апаратом.
Співвідношення: ціна — якість
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — газонокосарка
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5 Ah
Робоча ширина — 34 см
Висота зрізу трави: 25 – 60 мм
Регулювання висоти зрізу: 5-рівнева
Місткість контейнера для збирання трави — 35 л
Тип приводу двигуна — безщітковий
Частота обертання — 3500 об./хв
Час роботи від 1 заряду (мін) (м2) — макс. 175 (2.5 Аh)/ макс. 350 (5.0 Аh)
Час роботи від 1 заряду батареї (мін) — макс. 14 (2.5 Аh)/ макс. 28 (5.0 Аh)
Час заряджання швидкозарядним пристроєм (до 80/100%) — 94/143 хв
Зарядний струм — 2.5 А
Маса (без приладдя) — 12.53 кг
Колір жовтий
Габаритні розміри: 1186х354х1026 мм
Гарантія — 5 років
Сфери застосування:
Газон
Лужайки
Обладнання:
Ніж
Напрямна ручка, з регульованою висотою
Інтегрована ручка для перенесення
Індикатор наповненості травозбірника
Комплект постачання:
Газонокосарка Karcher LMO 3-18 Battery Set (АКБ і ЗП)
Акумулятор Battery Power 18 В/5.0 Ah (1 шт.)
Швидкозарядний пристрій Battery Power 18 В (1 шт.)
Травозбірник — 1 шт.
Комплект для мульчування
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Інструкція з експлуатації 1.445-411.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Бічний викид | Ні. |
| Час роботи від одного заряду | 24 хв |
| Висота стрижки, мін-макс | 35-65 мм |
| Габарити | 1251х371х992 мм |
| Заповнений індикатор | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонна упаковка, комплект для мульчування, підніжк,травозбірник |
| Макс. ширина захоплення | 33 см |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 35.0 л куб. м |
| Площа прибирання | 250 кв.м |
| Коригування висоти | синхронна |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Коригування швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Країна торгової марки | Германия |
| Щаблі висоти стрижки | 4 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴






