
Акумуляторний тример Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.444-311.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний тример LTR 18-30 Battery Set має воістину універсальні можливості. Використовувана в ньому звита волосінь гарантує чисте зрізання трави, зокрема в кутах та інших важкодоступних місцях садової ділянки, а її автоматичне подовження — постійну робочу ширину інструмента. Функція оброблення крайок дає змогу акуратно скошувати газонну траву вздовж доріжок або терас. Для скошування трави під низькими перешкодами передбачена можливість легкого відхилення головки тримера. Відкидна скоба для захисту рослин запобігає випадковому пошкодженню квітів або стовбурів дерев. Телескопічна штанга тримера в поєднанні з регульованою за висотою другою ручкою дає змогу виконувати роботи в зручній вертикальній позі. До комплекту постачання входять акумулятор і швидкозарядний пристрій.
Конструктивні особливості та переваги:
Захищає рослини під час скошування трави вздовж клумб або під деревами.
Підганяється під зріст користувача для виконання робіт у зручній вертикальній позі.
Прогумований держак для надійного утримання інструмента та зручного виконання робіт.
Можливість регулювання другої ручки по висоті для роботи в зручній позі.
Автоматичне подовження волосіні гарантує постійну ефективний стан.
Захисний кожух захищає користувача від розлітання в процесі кемби трави.
Можливість зручного укладання інструмента на час перерв у роботі завдяки додатковим опорним точкам.
Технологія Real Time: показування на РК-дисплеї акумулятора його ємності, часу роботи та заряду, що залишається.
Висока енерговидатність і тривалий термін експлуатації завдяки літій-іонним акумуляторним елементам.
Змінний акумулятор може використовуватися у всіх пристроях на платформі Kärcher 18 В Battery Power.
Ідеальне рішення для виконання складних робіт, наприклад скошування лугової трави.
Співвідношення: ціна — якість
Тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — тример
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2.5 Ah
Діаметр різання — 300 мм
Стримерний різак — голова тримера
Розширення потоку — автоматичне
Геометрія волосіні тримера — скручена
Діаметр волосіні — 1.6 мм
Частота обертання — 7800 об/хв
Час роботи від 1 заряду (м2): макс. 350 (2.5 Аh)/ макс. 700 (5.0 Аh)
Час роботи від 1 заряду батареї (мін) — макс. 30 (2.5 Аh)/ макс. 60 (5.0 Аh)
Параметри електромережі для зарядного пристрою: 100 - 240 / 50 - 60 (В/Гц)
Час заряджання швидкозарядним пристроєм (до 80/100%) — 44/83 об/хв
Зарядний струм — 2.5 A
Колір жовтий
Маса (без приладдя) — 2.5 кг
Габаритні розміри: 1325 х 32 х 32 мм
Гарантія — 24 місяці
Сфери застосування:
Газон
Обладнання:
Котушка з волосінню
Захист рослин
Регулювання нахилу
Додаткова ручка
Поворотна головка тримера
Комплект постачання:
Акумуляторний тример Karcher LTR 18-30 Battery Set
Акумуляторна батарея 18 В/2.5 Аh (1 шт.)
Стандартний зарядний пристрій Battery Power 18 В (1 шт.)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | акумулятор, доповнювальна бічна ручка, Зарядний пристрій, Шпуля з волосінню |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оберти двигуна | 7800 об./хв |
| Оснастка | Волосінь + ніж |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Ширина захоплення волосіні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴






