-27%

Детектор прихованої проводки BOSCH Truvo (0603681205)
3 426 ₴
2 503 ₴
- В наявності
- Код: 0603681205
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Просте виявлення кабелів під напругою та металевих об'єктів до 70 мм
- Чіткий світлодіодний світлофорний дисплей вказує місця, де не слід свердлити
- Звукова концепція з логікою парктроніка вказує на знайдені об'єкти
- Безпосередній запуск завдяки автокалібруванню та концепції однієї кнопки
- Спеціальна індикація кабелю під напругою та металу за допомогою двох окремих світлодіодних дисплеїв
- Має певні властивості сталого розвитку, будь ласка, ознайомтеся з більш детальною інформацією нижче
Технічні характеристики:
- Країна походження - Німеччина
- Країна реєстрації бренду - Малайзія
- Виробник - Bosch
- Тип - детектор прихованої проводки
- Глибина виявлення, сталь - 70 мм
- Глибина виявлення, мідь - 60 мм
- Глибина виявлення електропроводки під напругою - 50 мм
- Елемент живлення - 3х1.5 V LR03 (AAA)
- Автоматичне вимкнення - так (10 хв)
- Розпізнавання чорних і кольорових металів - так
- Матеріал корпусу - пластик
- Калібрування - автоматичне
- Вага - 0.15 кг
- Габаритні розміри: 205х125х55 мм
Комплект поставки:
- Детектор прихованої проводки BOSCH Truvo
- 3 батареї 1.5 B LR03 (AAA)
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | 10 хв |
| Вага | 150 г |
| Час безперервної роботи | 5 год годину |
| Звукова індикація | Да |
| Виявлення дерева | Немає |
| Виявлення кольорового металу | 60 мм |
| Виявлення чорного металу | 70 мм |
| Виявлення електропроводки | 50 мм |
| Визначення глибини | Немає |
| Харчування | 3xAAА |
| Світлова індикація | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип дисплея | без підсвічування |
| Точність приладу | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 503 ₴





