
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Power Control Flex (1.324-700.0)
16 999 ₴
- В наявності
- Код: 1.324-700.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімийка високого тиску K 5 Power Control Flex дає змогу очищати будь-які поверхні з відповідним тиском. Оптимальний тиск можна легко підібрати завдяки застосунку Home&Garden — інтегрована в застосунок програма-асистент допомагає користувачеві практичними порадами для кожної ситуації та кожного об'єкта очищення — все для отримання ідеальних результатів. Для максимального контролю рівень тиску можна легко відрегулювати, повертаючи струменеву трубку та перевіряючи результат на пістолеті G 160 Q Power Control. Крім того, відмітними особливостями апарата високого тиску є система «Kärcher Plug 'n' Clean» для легкої заміни ємності з очисним засобом, шланг високого тиску PremiumFlex для комфортної роботи, високоякісна алюмінієва телескопічна ручка для зручного транспортування, система Quick Connect для легкого та швидкого під'єднання та від'єднання шланга високого тиску на апараті та пістолеті, а також паркувальне положення для завжди готових до використання приладдя.
Конструктивні особливості та переваги:
Швидко, легко та зручно — завдяки системі Plug`n' Clean очисний засіб замінюється буквально одним рухом руки.
Двигун із водяним охолодженням вражає своїм особливо довгим терміном експлуатації та високою потужністю.
Компактні розміри та легка вага
Пристрій легко переноситься й транспортується.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — мийка
Параметри електромережі: 220 – 240 В / 50 – 60 Гц
Тиск: 20 – 145 бара
Максимальна продуктивність — 500 л/год
Продуктивність за площею — 40 м2/год
Температура води на вході — 40 °C
Споживана потужність — 2100 Вт
Довжина кабелю — 5 м
Маса без приладдя — 12.2 кг
Габаритні розміри: 405х306х584 мм
Сфери застосування:
Велосипеди
Для очищення садових меблів і інструменту
Садові меблі, меблі на балконах і терасах
Досить час роботи для прибирання у великій квартирі.
Для очищення мотоциклів і скутерів
Для очищення невеликих автомобілів
Для очищення автомобілів середнього розміру
Кам'яні садові огорожі та кам'яні стіни
Фасади
Обладнання:
Сітка для приладдя
Система Quick Connect на апараті
Подавання мийного засобу через: Система Plug`n' Clean
Телескопічна ручка
Мотор із водяним охолодженням
Вбудований фільтр тонкого очищення води
смоктування води
Комплект постачання:
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Power Control Flex
Пістолет G 160 Q Power Control
Струминна трубка Vario Power
Фреза для бруду
Шланг високого тиску: 10 м, PremiumFlex
Адаптер під'єднання до садового шланга 3/4"
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.9 кг |
| Довжина шланга | 10 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | адаптер, грязьова фреза, Засіб для чищення каменю та фасадів «3 в 1», списолет високого тиску, подовжувальна трубка, пристосування для очищення поверхонь T 7,струменева трубка Vario Power, шланг високого тиску |
| Макс. тиск | 180 бар |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Розміри | 459х330х666 мм |
| Витрата води | 600 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 999 ₴








