
Насос бочковий Karcher BP 1 Barrel Set (1.645-465.0)
5 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.645-465.0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос для бочки BP 1 Barrel — сучасна альтернатива класичному способу поливання. Він дає змогу поливати рослини теплою, відстояною водою, але позбавляє потреби обходити кожну грядку з важкою лійкою. Від цього виграє не тільки ваша спина. Ваш гаманець також буде вдячний цьому насосу. Використання безплатної й багатої поживними речовинами дощової води з дощової бочки дає змогу заощаджувати дорогу питну воду. До комплекту входить шланг PrimoFlex® 1/2" завдовжки 15 м, пістолет-розпорошувач та універсальні конектори (один із функцією Aqua Stop). Насос для бочок готовий до під'єднання й може бути використаний за призначенням негайно. Інноваційний кронштейн для кріплення на бочці забезпечує надійну фіксацію та гарантує ефективне поливання, яке швидко принесе плоди. Крім цього, кронштейн для кріплення на бочку обладнаний вбудованим вимикачем для зручного увімкнення та вимкнення насоса й економії часу й енергії. Поплавцевий вимикач, що міститься у воді, регулює роботу насоса залежно від рівня води та захищає його від сухого ходу. Завдяки гнучкому шлангу на кронштейні для кріплення на бочці насос легко регулюється під будь-яку висоту бочки.
Конструктивні особливості:
Ідеальна заміна лійці: використовує дощову воду та береже ваш бюджет.
Ідеальне кріплення до будь-якої бочки.
Для регулювання роботи щодо рівня води та захисту від сухого ходу.
Ідеальна адаптація до різної глибини бочок.
Технічні характеристики:
Країна походження — Німеччина
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Karcher
Тип — насос бочковий
Потужність двигуна — 400 Вт
Продуктивність — 3800 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 11 м
Висота всмоктування — 7 м
Максимальний тиск — 1.1 бара
Довжина кабелю — 10 м
Напруга: 230 - 240 В
Частота: 50 - 60 Гц
Маса без приладдя — 4.6 кг
Габаритні розміри: 135х170х520 мм
Сфери застосування:
Для поливу саду з бочки дощовою водою
Обладнання:
Зручна ручка для перенесення
Пристосування для прикріплення
Шланг, регульований за довжиною
Вхідний фільтр
Інтегрований вимикач
Регулювальний і запірний клапан
Просте регулювання: є
Поплавцевий вимикач
Комплект постачання:
Насос бочковий Karcher BP 1 Barrel Set
Поливальні аксесуари
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 кг |
| Висота напору | 43 м |
| Габарити | 105х105х710 мм |
| Глибина занурення | 12 м |
| Діаметр | 105.0 мм мм |
| Діаметр патрубка | 1 дюйм |
| Клас захисту | IP68 |
| Комплектація | з'єднувальна муфта, Картонне паковання |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Потужність | 700 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Швидкодія | 4600 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



