-13%

Садовий подрібнювач GTM DS2800/45 KIT + подовжувач 10 м (DS2800/45_KIT+ext.cord)
11 447 ₴
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS2800/45_KIT+ext.cord
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий подрібнювач GTM DS2800/45 KIT — побутовий садовий подрібнювач, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також із підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок для подрібнення становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск з двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, що значно збільшує термін служби.
Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об’ємом 60 л, що забезпечує зручність і чистоту під час роботи.
Основні переваги GTM DS2800/45 KIT:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В, потужність 2800 Вт
- 2 ріжучих двосторонніх ножі з інструментальної сталі A8
- Частота обертання ножів: 2800 об./хв
- Максимальна товщина гілок: 45 мм
- Об’єм сміттєзбірника: 60 л
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протирізальна пластина-напрямна
- Зворотний клапан для захисту від викиду щепи в сторону користувача
- Вбудована євровилка із заземленням типу F (Shuko)
- Захист корпусу за стандартом IPx4
Комплектація:
- Садовий подрібнювач GTM DS2800/45 KIT
- Сміттєзбірник 60 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Мережевий подовжувач GTM 10 м
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | комплект інструментів, мусосорозбірник, штовхач |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Ножі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2800 Вт |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Контейнер для збирання | Да |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴







