-17%

Садовий подрібнювач GTM DS2500/40 KIT + подовжувач 10 м (DS2500/40_KIT+ext.cord)
8 411 ₴
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DS2500/40_KIT+ext.cord
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DS2500/40 KIT — садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Як різальний інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації. Ця модель не комплектується спеціальним контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збирання відходів.
Основні переваги GTM DS2500/40 KIT:
Надійний індукційний безщітковий двигун із живленням від побутової мережі 220 В
2500 Вт — споживана потужність двигуна
2 різальні двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
2800 об/хв — частота обертання ножів
40 мм — максимальна товщина гілок
Електронний захист від перевантаження
Захист від випадкового запуску подрібнювача
Вологозахищена панель керування
Металева протирізальна пластина-напрямна
Зворотний клапан для захисту від викиду щіпок в користувача
Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Садовий подрібнювач GTM DS2500/40 KIT
Штовхач
Комплект кріплень
Набір інструментів
Мережевий подовжувач GTM 10 м
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Продуктивність | 125 кг/год |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Максимальний діаметр гілок | 40 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | комплект інструментів, штовхач |
| Країна-виробник | Китай |
| Система подрібнення | Ножі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | Гілки та листя |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Контейнер для збирання | Немає |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴



