
Стійка гідравлічна трансмісійна 1т GTM TEL10001
32 564 ₴
- Готово до відправки
- Код: TEL10001
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Стійка гідравлічна трансмісійна GTM TEL10001 призначена для підняття, утримання та переміщення різних вузлів автомобіля під час їхнього монтажу або демонтажу. Обладнання широко використовується при обслуговуванні трансмісії, коробок передач, паливних баків та інших важких агрегатів автомобіля. Завдяки надійній конструкції та простоті експлуатації ця модель є незамінним обладнанням для автосервісів і ремонтних майстерень.
Підйом здійснюється за допомогою гідравлічного механізму з ножним приводом, що дозволяє легко та плавно піднімати вузли автомобіля без значних фізичних зусиль. Міцна металева конструкція забезпечує довговічність і стійкість під час роботи, а широка база гарантує безпечну експлуатацію навіть при максимальному навантаженні. Міцні колеса дозволяють зручно переміщувати стійку разом із вантажем по робочій зоні.
Конструктивні особливості:
- Надійний гідравлічний механізм підйому
- Підйом за допомогою ножної педалі
- Міцна металева конструкція для інтенсивної експлуатації
- Стійка основа для безпечної роботи
- Міцні колеса для переміщення стійки з вантажем
- Висока якість виготовлення
Технічні характеристики:
- Виробник: GTM
- Тип: стійка трансмісійна
- Механізм підйому: гідравлічний
- Макс. навантаження: 1000 кг
- Максимальна вантажопідйомність: 1 т
- Висота підхвату: 880 мм
- Висота підйому: 1915 мм
- Робочий хід: 1035 мм
- Габарити: 560x370x910 мм
- Вага: 77 кг
- Країна торгової марки: Україна
- Стан товару: новий
- Сфера застосування: автосервіс
Комплектація:
- Стійка гідравлічна трансмісійна GTM TEL10001
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 1915 мм |
| Висота підхоплення | 880 мм |
| Власна вага | 77 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 910 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | стійка |
| Тип | Стійка трансмісійна |
| Габарити | 560xЗ70x910 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 1000 кг |
| Висота підіймання | 1915 мм |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 1035 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 32 564 ₴
