
Гвинтовий повітряний компресор 200 л GTM DLG7.5V/inv масляний 380В/інвертор (DLG7.5V/inv)
80 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: DLG7.5V/inv
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM DLG7.5V/inv — високопродуктивний компресор промислового класу з робочим тиском 8 барів для стиснення повітря або різних газів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості завдань у різних напрямках промисловості: від харчової до автомобільної або енергетичної. Ця модель живиться від електричної мережі 380 В і має вбудований інвертор для регулювання обертів двигуна та продуктивності.
Основні переваги гвинтових компресорів GTM
Висока ефективність
Система фільтрації та висока якість повітря на виході
Стабільність тиску
Потужний двигун із мідною обвиткою
Вбудований інвертор для регулювання обертів і продуктивності
Низький рівень шуму
Менше вібрацій
Надійність і тривалий термін експлуатації
Можливість роботи на великих підприємствах
Компактність і легкість в обслуговуванні
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Компресор GTM DLG7.5V/inv
Колеса для транспортування
Інструкція
Трубка для відведення оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.5 кг |
| Кількість щаблів | 1 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Конструкція | Оливний |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія | 170 л/хв кг/ час |
| Розміри | 59х29х62 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 105 ₴



