
Плазморіз інверторний GTM CUT-60S LED живлення 220 В/380 В (CUT60 LED)
27 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: CUT60 LED
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM CUT-60S LED — інверторна установка для повітряно-плазмового прямолінійного та фігурного різання чорних і кольорових металів. Апарат для плазмового різання CUT-60S LED генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різання досягає 15000 С, що дає змогу з легкістю різати найтвердіші метали.
Переваги плазморізу GTM CUT-60S LED
IGBT-технология
Мікропроцесорне керування
Великий кольоровий LED-екран із підсвіткою
Підходить для точного різання чорних і кольорових металів
Живлення від мережі 220 В або 380 В
6,2 кВт/8,2 кВт максимальна споживана потужність (220В/380В)
Безконтактний високочастотний підпал дуги
50 А / 60 А - максимальний струм на виході плазмовідна (220В/380В)
35 мм / 40 мм — максимальна товщина чорнового різання сталі (220 В/380В)
30 мм / 35 мм — - максимальна товщина чистового різання сталі (220В/380В)
Робочий цикл при 40°С 220В: 50А-30%/35А-60%/27А-100%
Робочий цикл за 40 °C 380 В: 60А-30%/42А-60%/33А-100%
Просте й інтуїтивно зрозуміле настроювання робочих параметрів дуги
Підтримка сили струму та напруги під навантаженням для стабільної дуги
Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
Вбудований блок підготовки повітря з манометром
Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) — дає змогу використовувати CUT-60 у верстатах плазмового різання з ЧПК як джерело плазми
Режим Grid-Cut — використовується для вирізання перфорованого листа металу або сітки
Режим 2T/4T — можливість увімкнення режиму роботи з постійно увімкненим плазмоном
Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
Апарат плазмового різання GTM CUT-60S LED
Плазирок 4 м
Затискач маси з кабелем
Блок підготовки повітря
Посібник з експлуатації
Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 13.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,апарат плазмового різання, гарт із затискачем маси, Картонне паковання, доглядон |
| Макс. тиск | 0.3 - 0.65 МПа |
| Макс. струм зварювання | 50 А,60 А |
| Макс. чистове різання | 35 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 6.2 кВт,8.2 кВт |
| Напруга холостого ходу | 320 В,365 В |
| Особливості | LCD-екран |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В, Від мережі 380 В |
| Запалювання дуги | безконтактний |
| Споживана потужність | 8.5 кВА,10.6 кВА |
| Витрата повітря | 250 л/хв літр/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 789 ₴






