
Круг відрізний GTM 125*1*22 сталь (GTM_125_1_22)
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTM_125_1_22
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відрізний круг GTM 125х1х22 мм - якісний розхідник для прямих або кутових шліфмашин від виробника GTM. Має універсальне застосування в промисловому і ремісничому виробництві. Використовується для різання або зачистки матеріалів, виготовлених зі сталі. Підходить для шліфмашин усіх класів потужності.
Переваги відрізного круга GTM
- Швидке виконання робіт завдяки високій продуктивності різання.
- Висока економічна ефективність завдяки тривалому терміну служби інструменту.
- Тонкі прорізи з мінімальним утворенням задирок.
- Зручно та безпечно.
- Швидке різання.
Призначення відрізних кругів GTM
- Різання профілів
- Різання листового металу
- Різання суцільного матеріалу
- Вирізання отворів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1 мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴

