
Круг відрізний GTM 180*1.6*22 сталь (GTM_180_16_22)
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: GTM_180_16_22
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відрізний круг GTM 180х1.6х22 мм — якісна витратна продукція для прямих або кутових шліфмашин від виробника GTM. Має універсальне застосування в промисловому та ремісничому виробництві. Використовується для різання або зачищення матеріалів, виготовлених зі сталі. Підходить для шліфмашин усіх класів потужності.
Конструктивні особливості:
- Швидке виконання робіт завдяки високій продуктивності різання
- Висока економічна ефективність — тривалий термін експлуатації інструмента
- Тонкі прорізи з мінімальним утворенням задирок
- Зручне та безпечне використання
- Швидке різання металевих виробів
- Універсальність застосування — різання профілів, листового металу, суцільного матеріалу, вирізування отворів
Технічні характеристики:
- Виробник: GTM
- Тип: відрізний круг
- Діаметр диска: 180 мм
- Товщина диска: 1,6 мм
- Діаметр центрального отвору: 22 мм
- Призначення: сталь
- Сумісність: прямі та кутові шліфмашини всіх класів потужності
Комплектація:
- Відрізний круг GTM 180*1.6*22 мм
- Поставка в упаковці виробника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Сталь |
| Макс. оберти | 8500 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

