
Диск полірувальний Dremel EZ SpeedClic P320 25 мм (1 шт.) (2615S512JA)
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: 2615S512JA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Система EZ SpeedClic — дає змогу швидко замінювати диски без використання додаткових інструментів, економлячи час.
Рівень зернистості підходить для тонкої (фінішної) доводки та полірування.
Гнучкий абразивний матеріал адаптується до форми поверхні, забезпечуючи рівномірне оброблення без пошкоджень.
Невеликий діаметр підходить для роботи з невеликими деталями та у важкодоступних місцях.
Довговічність — зносостійкий матеріал збільшує термін експлуатації та дає змогу працювати довше без заміни.
Універсальність — підходить для шліфування та полірування різних матеріалів, включно з металом, деревом, пластиком і композитами.
Рівномірне видалення матеріалу — мінімізує ризик перегрівання або надмірного знімання матеріалу, забезпечуючи якісне оздоблення.
Простота та зручність використання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник — Китай
Виробник — Dremel
Клас — професійний
Тип: диск полірувальний
Сумісність: з тримачем 402, SC402, EZ SpeedClic
Застосування: чищення, полірування
Діаметр диска — 25 мм
Товщина диска — 9 мм
Діаметр хвостовика — 3.2 мм
Максимальна швидкість обертів — 20000 об/хв
Матеріал диска — нейлон, оксид алюмінію
Зернистість — 320
Оброблювані матеріали:
Кольорові метали
Чорні метали
Пластик
Дерево
Комплект постачання:
Диск полірувальний Dremel EZ SpeedClic P320 25 мм (1 шт.)
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 190.0 мм мм |
| Кількість зубців | 36 шт. |
| Макс. оберти | 8000 об./хв |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | дерево |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Стан товару | Новий |
| Толщина диска | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴




