Конструктивні особливості:
Конструкція фена дає змогу працювати без допомоги рук і безпечно охолоджувати пристрій.
Двосмуговий термофен із нагрівачем потужністю 2000 Вт із регульованою температурою.
Ідеально підходить для широкого спектра робіт: фарбування та зняття фарби, паяння, розморожування, нагрівання тощо.
Конструкція колодки та її гарний баланс дає змогу комфортно використовувати її під час безперервної роботи.
Конструкція термофена дає змогу працювати без допомоги рук і безпечно охолоджувати пристрій.
Сфера застосування: Ослаблення іржавих або заклинених болтів/Ідеальні інструменти для розпалювання барбекю/Знімання фарб, лаків або клеїв/ Формівка металу/Римування водопровідних труб
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник: Black+Decker
Тип — фен
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 2000 Вт
Робоча температура: 50-450 / 90-600°C
Витрата повітря — 500 л/хв
Довжина шнура живлення — 3 м
Плавний контроль температури.
Рівень звукового тиску — 70 dB (A)
Вага — 0.85 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Технічний фен Black+Decker KX2001
Скребок — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85 кг |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. температура | 600 C |
| Мін. температура | 50 C |
| Наявність дисплея | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Швидкодія | 500 л/хв кг/ час |
| Регулятор потужності | Немає |
| Зміна температури | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252 ₴




