
Торцювальна пила Black+Decker BES702 (BES702)
7 819 ₴
- Готово до відправки
- Код: BES702
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Торцювальна пила Black+Decker BES702 – потужний багатоцільовий інструмент з двигуном 1500 Вт, ідеально підходить для швидкого та чистого виконання точних пропилів завглибшки до 55 мм та завдовжки до 120 мм у різних дерев’яних елементах. Лінія різання, що визначає тінь леза, забезпечує точний і чіткий зріз. Блок дає можливість повторення заданого кута для найпоширеніших кутових різань. Пила забезпечує поперечні та скошені різи під кутом до 45°. Легка заміна пиляльного диска завдяки блокуванню шпинделя. Компактна та легка конструкція дає свободу роботи в обмеженому просторі, а кронштейни забезпечують стійкість заготівки для безпечного та точного різання. Постачається з пиляльним диском для швидкого різання та затискачем для стабілізації заготівок. Вбудований пилозбірник забезпечує чистоту робочого місця.
Конструктивні особливості:
- Потужний двигун 1500 Вт для точного та швидкого різання
- Лінія різання з тінню леза для максимальної точності
- Повторення заданого кута для стандартних кутових різів
- Поперечні та скошені різи до 45°
- Блокування шпинделя для легкої заміни диска
- Компактна та легка конструкція для роботи в обмеженому просторі
- Кронштейни для стійкості заготівки та безпечного різання
- Вбудований пилозбірник для чистого робочого місця
- Постачається з пиляльним диском і затискачем для стабілізації заготовок
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Black+Decker
- Тип: торцювальна пила
- Тип двигуна: щітковий
- Живлення: від мережі 220 В/50-60 Гц
- Споживана потужність: 1500 Вт
- Частота холостого ходу: 0–4800 об./хв
- Розмір диска: 216 мм
- Посадковий отвір: 30 мм
- Глибина різання при 90°: 55 мм
- Кут повороту вправо/вліво: 45°
- Рівень шуму: 84 дБ
- Вага: 6,8 кг
- Габаритні розміри: 490 x 300 x 300 мм
- Гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Торцювальна пила Black+Decker BES702
- Твердосплавне пиляльне полотно 216 мм (24 зуби)
- Струбцина притискна – 1 шт.
- Пилозбірник – 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 216 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 120 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | диск,ключ, пилозбірник, конструкція |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 490х365х335 мм |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Функція протяжки | Немає |
| Макс. діаметр диска | 305 мм |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 55 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 120 мм |
| Макс. кут повороту пили | 45 |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
- Ціна: 7 819 ₴

