
Пилосос мережевий Black+Decker BXVMS601E (BXVMS601E)
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXVMS601E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Універсальний вертикальний мережевий пилосос потужністю 600 Вт і силою всмоктування 18КПа робить прибирання максимально легким. Завдяки трьом режимам — вертикальний, ручний і вакуумний — ідеально підходить для різних поверхонь, включно з підлогою та килимами.
Циклонна система фільтрації ефективно відокремлює пил, запобігаючи засміченню фільтра, а багаторазовий фільтр НЕРА забезпечує чисте повітря.
Для додаткової зручності має висувну вбудовану насадку, легку систему паркування та просте очищення бака.
Трубка зроблена з алюмінію, що робить прилад міцнішим, а подвійна система фільтрації надійно захищає від пилу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — Black+Decker
Тип — пилосос
Живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
Споживана потужність — 600 Вт
Довжина кабелю — 5 м
Тип прибирання — сухий
Об'єм пилозбірника — 0.5 л
Вага — 1.5 кг
Габаритні розміри: 516х138х180 мм
Комплект постачання:
Пилосос мережевий Black+Decker BXVMS601E
Універсальна насадка — 1 шт.
Щілинна насадка — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 1016х113х153 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, Насадка для підлоги, праска, тримач трубки,щелева насадка |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 0.5 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1200 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Основні | |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип | Вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




