
Пилосос мережевий Black+Decker BXVML701E (BXVML701E)
3 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXVML701E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Мережевий пилосос забезпечує потужне всмоктування 18 кПа для швидкого та ретельного очищення поверхонь.
Завдяки інноваційній циклонній системі він ефективно розбиває й відокремлює пил, запобігаючи засміченню фільтра.
Обладнаний багаторазовим фільтром HEPA13, який легко миється й забезпечує високий рівень фільтрації.
Завдяки пилозбірнику об'ємом 2 літри не потрібно часто зупинятися для його очищення, а спорожнення здійснюється за допомогою однієї кнопки.
Обладнаний п'ятиметровим шнуром, який автоматично змотується для акуратного та зручного зберігання.
Пилосос легко охоплює велику площу завдяки радіусу прибирання 8 метрів.
Телескопічна металева трубка з регулюванням висоти та довжини забезпечує легкий доступ до важкодоступних місць, а універсальна щітка ефективно працює на всіх типах підлогових покриттів.
Насадка 2-в-1 і спеціальна щітка для меблів дають бездоганно очищати кути, вузькі місця, штори й оббивку.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — Black+Decker
Тип — пилосос
Живлення — від мережі 220 В/50 — 60 Гц
Споживана потужність — 700 Вт
Довжина кабелю — 5 м
Тип прибирання — сухий
Об'єм пилозбірника — 2.0 л
Вага — 3.5 кг
Габаритні розміри: 280х427х271 мм
Комплект постачання:
Пилосос мережевий Black+Decker BXVML701E
Універсальна насадка — 1 шт.
Меблева насадка — 1 шт.
Насадка «2 в 1» — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 1016х113х153 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, Насадка для підлоги, праска, тримач трубки,щелева насадка |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 0.5 л куб. м |
| Харчування | Від акумулятора |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1200 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Побутовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴




