
Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 біла
1 255 ₴
- Готово до відправки
- Код: null
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основные преимущества Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2:
24 місяці — офіційна гарантія від виробника
1500 Вт — максимальна споживана потужність
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація ввімкненого нагрівального елементу
Корпус із якісної сталі з порошковим фарбуванням
Комплектація
Настільна плита Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 біла
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
Опис настільної електроплити Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2
Термія ЕПЧ 1-1,5/230М2 — компактна побутова електрична плита для приготування їжі. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає всього 1,5 кВт. На корпусі розміщується одна плоска чавунна конфорка діаметром 180 мм, що забезпечує швидке нагрівання. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою емаллю білого кольору від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Габарити | 265x96x285 мм |
| Діаметр 1 конфорки | 180 мм |
| Діаметр 2 конфорки | Немає |
| Кількість конфорок | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність 1 конфорки | 1500 Вт |
| Потужність 2 конфорки | Немає |
| Нагрівальний елемент | чавунний |
| Особливості | світлова індикація увімкненої конфорки |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Мережева |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255 ₴
