
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCN930P2 (DCN930P2)
47 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCN930P2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Безщітковий двигун 18 В для тривалої довговічності, ефективності та потужності, здатний забивати врівень 90 мм цвяхи з кільцевим хвостовиком у деревину середньої щільності.
Механічна, а не газова робота забезпечує стабільну продуктивність за температур від -20 до 50 градусів, водночас має мінімальні вимоги до очищення/обслуговування.
Збільшена швидкість для швидшого забивання цвяхів як у контактному режимі, так і в послідовному режимі.
Сумісний із більшістю цвяхів із паперовою зв'язкою на ринку й оптимізований для цвяхів DNPT (паперова зв'язка) і DNW (зварені дротом).
Постачається з двостороннім поясним гаком і зручним стропильним гаком.
Точне регулювання глибини за допомогою розширеного діапазону.
Конструкція носа оптимізована для прибивання вертикальних балок.
Збільшений термін експлуатації ударної рейки.
Ергономічна конструкція й оптимізований розмір інструмента 353 мм дає змогу цвяхозабивному пістолету легко поміститися між балками.
Міцний магнієвий магазин для меншої ваги та підвищеної міцності.
Універсальний кут магазина 30-34 градуса підійде для більшості цвяхів.
Блокування холостого пострілу забезпечує захист інструмента від пострілу без цвяхів у магазині.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Чеська Республіка
Виробник — DeWALT
Тип — пістолет цвяхозабивний
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 5Ah
Тип двигуна — безщітковий
Класифікація кріпильного виробу — цвях
Мінімальна довжина кріпильного виробу — 50 мм
Максимальна довжина кріпильного виробу — 90 мм
Мінімальний діаметр кріпильного виробу — 2.8 мм
Максимальний діаметр кріпильного виробу — 3.3 мм
Кут нахилу магазина — 33°
LED-підсвітка — немає
Місткість магазина — 55 штук
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Маса (без приладдя) — 3.9 кг
Габаритні розміри паковання: 465х470х170 мм
Гарантія — 36 місяців
Застосування:
У будівництві пістолети цвяхозабивні використовуються для кріплення обшивок, листових матеріалів, каркасів та інших елементів конструкцій
В опоряджувальних роботах, як-от укладання підлогових покриттів, монтаж облицювальних матеріалів, фурнітури тощо, пістолети цвяхозабивні допомагають швидко та точно закріпити матеріали
Пістолети цвяхозабивні часто використовуються під час виконання різних ремонтних робіт, включно з заміною обшивки, ремонтом покрівлі тощо.
У виробництві меблів і столярних майстерень пістолети цвяхозабивні застосовуються для збирання меблів, виготовлення каркасів та інших дерев'яних конструкцій
У деяких випадках пістолети цвяхозабивні використовуються для закріплення пакувальних матеріалів, як-от дерев'яні ящики або палети
Комплект постачання:
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCN930P2
Акумуляторна батарея 18 V XR Li-Ion 5 Аh — 2 шт.
Зарядний пристрій — 1 шт.
Наконечник для делікатних матеріалів — 1 шт.
Шестигранний ключ — 1 шт.
Гачок для ременя — 1 шт.
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 3.85 кг |
| Місткість магазина | 120 шт |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 3 мм |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 45 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 15 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Мексика |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 699 ₴




