
Шурупокрут ударний безщітковий DeWALT McLaren F1 TEAM LIMITED EDITION DCF85MM2T (DCF85MM2T)
19 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF85MM2T
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Шурупокрут ударний безщітковий DeWALT McLaren F1 TEAM LIMITED EDITION — обмежена серія інструментів, створена для витримування будь-яких труднощів. Найкраща у своєму класі довжина корпусу — всього 100 мм. Компактний дизайн надзвичайно ергономічний і забезпечує покращений доступ у обмеженому просторі. Покращений тримач біт. Надійна конструкція без люфту біт забезпечує більшу точність, довговічність і покращений результат роботи. Новий компактний безщітковий двигун 18 В та оптимізований механізм забезпечують неймовірний крутний момент 205 Нм у надзвичайно компактному корпусі! 3 швидкості з точним приводом. Виберіть правильну швидкість для вашої роботи. Точні параметри забезпечують покращений контроль у делікатних роботах, щоб запобігти надмірному затягуванню. Тримач біт 1/4" (6,35 мм) дозволяє швидко встановлювати обладнання однією рукою. 3 світлодіодні кільця Halo забезпечують чудове освітлення робочої площі. Контроль застосування досягається за допомогою 3 швидкостей двигуна та параметрів крутного моменту, включно з режимом Precision Drive. Режим Precision Drive пропонує додатковий контроль під час загвинчування, щоб уникнути пошкодження матеріалу та кріплення.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: ударний шурупокрут
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип акумуляторного блока: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: 4 Аh
- Вихідна потужність: 475 Вт
- Максимальний крутний момент: 205 Нм
- Частота обертання на 1 швидкості: 1000 об/хв
- Частота обертання на 2 швидкості: 2800 об/хв
- Частота обертання на 3 швидкості: 3250 об/хв
- Частота ударів: 3800 уд./хв
- Розмір тримача насадки: 1/4"
- LED-підсвітка: є
- Кількість швидкостей: 3
- Наявність удару: є
- Вага: 1,0 кг
- Гарантія: 36 місяців
Сфера застосування:
- Будівництво та ремонт
- Виробництво корпусних меблів
- Оздоблювальні роботи
- СТО
- Столярні майстерні
Комплект постачання:
- Шурупокрут ударний безщітковий DeWALT McLaren F1 TEAM LIMITED EDITION DCF85MM2T
- Акумуляторна батарея 18 V XR Li-Ion 4 Аh — 2 шт.
- Зарядний пристрій DCB1104 — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється у валізу TSTAK
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Під битку |
| Максимальний крутний момент | 205 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3800 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 475 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.),гарантія, Зарядний пристрій, Кейс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | Ударний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А/год |
| Потужність | 475 Вт |
| Крутний момент | 205 Нм |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 19 799 ₴




