
Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW002CE (DXPW002CE)
39 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: DXPW002CE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW002CE — ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, садових доріжок, садових меблів та фасадів будівель із сильними забрудненнями. Потужний двигун, надійний латунний насос і поршень із нержавної сталі забезпечують довгу та стабільну роботу навіть у найжорсткіших умовах експлуатації. Шланг завдовжки 8 метрів та зручний пістолет дозволяють максимально ефективно використовувати мийку. Ручка для транспортування та органайзери забезпечують зручність зберігання аксесуарів.
Конструктивні особливості:
- Потужний безщітковий двигун
- Надійний латунний насос із поршнем із нержавної сталі
- Шланг завдовжки 8 м
- Зручний пістолет для ефективного використання
- Ручка для транспортування та органайзери для зберігання аксесуарів
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: мийка високого тиску
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: мережа 220 В / 50-60 Гц
- Потужність двигуна: 2900 Вт
- Максимальний тиск: 160 бар
- Регулювання тиску: є
- Максимальна продуктивність: 630 л/год
- Максимальна температура води: 60 °C
- Матеріал насоса/поршня: латунь
- Котушка для шланга: немає
- Довжина шланга: 8 м
- Місткість бака для мийної рідини: 1 л
- Зовнішній водяний фільтр: є
- Наявність коліс: немає
- Вага: 27,4 кг
- Гарантія: 36 місяців
Застосування:
- Миття автомобілів
- Миття фасадів і вікон
- Прибирання терас, доріжок, миття садових меблів
- Миття велосипедів, самокатів, мотоциклів, скутерів
- СТО
- Очищення басейнів
Комплектація:
- Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW002CE
- Армований шланг високого тиску
- Пістолет
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 630 л/год |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | аксессуары, гарантийный талон, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, пистолет, шланг |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | США |
| Матеріал помпи | латунь |
| Клас | Побутовий |
| Довжина шланга | 8 м |
| Макс. тиск | 160 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 630 л/час |
| Потужність двигуна | 2900 Вт |
| Макс. температура | 60 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 998 ₴
