
Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW004E (DXPW004E)
78 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXPW004E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична мийка високого тиску DeWALT DXPW004E — ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, садових доріжок, меблів та фасадів будівель із дуже сильними забрудненнями. Потужний двигун, надійний латунний насос і поршень із нержавної сталі забезпечують довгу та стабільну роботу у найжорсткіших умовах експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Потужний безщітковий двигун для інтенсивної експлуатації
- Надійний насос із латуні та поршень із нержавної сталі
- Шланг високого тиску довжиною 8 м
- Зручний пістолет для ефективної роботи
- Ручка для зручного транспортування
- Вбудовані органайзери для зберігання аксесуарів
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: мийка високого тиску
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: мережа 220 В / 50–60 Гц
- Потужність двигуна: 3000 Вт
- Максимальний тиск: 150 бар
- Регулювання тиску: немає
- Максимальна продуктивність: 600 л/год
- Максимальна температура води: 60 °C
- Матеріал насоса / поршня: латунь
- Катушка для шланга: немає
- Довжина шланга: 8 м
- Зовнішній фільтр води: є
- Наявність коліс: є
- Вага: 42 кг
- Гарантія: 36 місяців
Сфера застосування:
- Миття автомобілів
- Миття фасадів та вікон
- Прибирання терас та доріжок
- Миття садових меблів
- Миття велосипедів, самокатів, мотоциклів, скутерів
- СТО
- Очищення басейнів
Комплектація:
- Мийка високого тиску електрична DeWALT DXPW004E
- Армований шланг високого тиску
- Візок для транспортування
- Пістолет
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 42 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | аксессуары, гарантийный талон, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, пистолет, шланг |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | США |
| Матеріал помпи | латунь |
| Клас | Побутовий |
| Довжина шланга | 8 м |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 600 л/год |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Макс. температура | 60 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 998 ₴
