
Коса електрична SEQUOIA SEB1400D (SEB1400D)
3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: SEB1400D
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Електрична коса SEQUOIA SEB1400D — універсальний помічник для догляду за ділянкою. Оснащена потужним електродвигуном і надійною конструкцією, легко запускається одним натисканням кнопки. Добре збалансована та зручна в керуванні завдяки розташуванню двигуна у верхній частині. Комфортна регульована за висотою кільцева (D-подібна) ручка дозволяє підлаштовувати косу під користувача. Великий діаметр розбірної штанги забезпечує надійність та зручність транспортування. Різальний блок передає обертання від вала через конічний редуктор на кулькопідшипниках, що дозволяє працювати зі сталевим ножем. Оснащена 3-зубчастим сталевим ножем для роботи з молодою порослю та напівавтоматичною жилкою для зручного косіння трави. Плечовий ремінь забезпечує комфорт під час роботи. Зручний фіксатор подовжувача у верхній частині корпусу коси запобігає потраплянню шнура. Працює від побутової електромережі.
Конструктивні особливості:
- Потужний електродвигун 1400 Вт
- Щітковий тип двигуна
- Антивібраційна система
- Косильний інструмент: ніж і волосінь
- Кільцева (D-подібна) ручка, регульована за висотою
- Розбірна алюмінієва штанга
- Плечовий ремінь для зручності
- Фіксатор подовжувача
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна походження: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип: коса
- Тип коси: електрична
- Живлення: від мережі 220 В/50–60 Гц
- Потужність двигуна: 1400 Вт (1,9 л.с.)
- Оптимальні оберти двигуна: 7500 об/хв
- Максимальні оберти вихідного вала: 7500 об/хв
- Ширина скошування ножем: 25 см
- Ширина скошування волосінню: 38 см
- Матеріал штанги: алюміній (розбірна)
- Вага: 4,7 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Габаритні розміри паковання: 940х220х120 мм
Комплект постачання:
- Коса електрична SEQUOIA SEB1400D
- Косильна головка — 1 шт.
- Косильний ніж — 1 шт.
- Ремінь — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 1 шт.
- Накидний ключ із викруткою — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, косильна головка, підніжк металевий 3-лопатевий |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | нагромаджений |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Клас | Професійний |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 1400 Вт |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Ширина захоплення волосіні | 380 мм |
| Ширина захоплення ножа | 250 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 3 199 ₴





