
Пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC2012BS (без АКБ і ЗП) (SBC2012BS)
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBC2012BS
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила SEQUOIA SBC2012BS належить до серії SEQUOIA Connecta Series — єдиної акумуляторної системи садової техніки Sequoia. Модель вирізняється оптимальним співвідношенням розмірів, потужності та ваги й працює від однієї акумуляторної батареї напругою 20 В. Пила оснащена сучасним безщітковим двигуном, що забезпечує високу ефективність, мінімальне технічне обслуговування та тривалий термін експлуатації.
Конструктивні особливості:
- Сумісність із системою SEQUOIA Connecta Series
- Безщітковий двигун для підвищеної продуктивності та довговічності
- SDS-система безключового натягу ланцюга для швидкого та зручного регулювання
- Ергономічний дизайн для комфортної та ефективної роботи
- Аварійне гальмо ланцюга для підвищення рівня безпеки
- Поздовжнє розташування двигуна
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: Україна
- Країна походження: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип інструмента: пила ланцюгова
- Тип живлення: акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 В
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип двигуна: безщітковий
- Об’єм оливного бака: 0,2 л
- Довжина шини: 30 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Швидкість ланцюга: 6 м/с
- Клас: професійний
- Вага (без акумулятора та різального обладнання): 3,2 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Габаритні розміри паковання: 450х220х245 мм
Комплект постачання:
- Акумуляторна ланцюгова пила SEQUOIA SBC2012BS
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | гарантийный талон, Картонная упаковка, поставляется без аккумулятора и зарядного устройства, упор, цепь, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Швидкість ланцюга | 6 м/с |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴




