
Пила ланцюгова акумуляторна SEQUOIA SBC4014BSO (без АКБ і ЗП) (SBC4014BSO)
5 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBC4014BSO
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна ланцюгова пила SEQUOIA SBC4014BSO належить до серії SEQUOIA Connecta Series — єдиної акумуляторної системи садової техніки Sequoia. Пила 40 В має оптимальне співвідношення потужності та продуктивності та працює від двох акумуляторних батарей по 20 В. Безщітковий двигун підвищує ефективність роботи, мінімізує технічне обслуговування та продовжує термін служби пристрою.
Конструктивні особливості:
- Сумісність із системою SEQUOIA Connecta Series
- Безщітковий двигун для високої продуктивності та довговічності
- Режим вибору швидкості ланцюга 12–15 м/с для оптимальної роботи під різні завдання
- Пиляльна гарнітура OREGON для стабільності та якості різання
- SDS-система безключового натягу ланцюга для легкого регулювання без додаткових інструментів
- Ергономічний дизайн для комфортної та ефективної роботи
- Аварійне гальмо ланцюга для додаткової безпеки в екстрених ситуаціях
- Поздовжнє розташування двигуна
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна походження: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип інструменту: ланцюгова пила
- Тип пилки: акумуляторна
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 20 + 20 В
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип двигуна: безщітковий
- Об’єм масляного бака: 0,25 л
- Довжина шини: 35 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Швидкість ланцюга: 15 м/с
- Клас: професійний
- Вага (без акумулятора та ріжучого обладнання): 3,68 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Габаритні розміри упаковки: 450х220х245 мм
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила SEQUOIA SBC4014BSO
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Вага | 3.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Акумуляторна ланцюгова |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | гарантийный талон, Картонная упаковка, поставляется без аккумулятора и зарядного устройства, упор, цепь, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Да |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Швидкість ланцюга | 12 м/с |
| Розмір шини | 35 см/14 дюйма |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.25 л |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 498 ₴







