
Тример акумуляторний SEQUOIA SBT2030D (без АКБ і ЗП) (SBT2030D)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBT2030D
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний тример SEQUOIA SBT2030D – частина унікальної акумуляторної системи садової техніки Sequoia Connecta Series. Призначений для зручного скошування трави та бур'янів на садових ділянках. Модель поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, що дозволяє використовувати її з іншими пристроями системи SEQUOIA.
Конструктивні особливості:
- Регульований кут нахилу ручки
- Поворотна косильна головка
- Напрямний ролик
- Телескопічна алюмінієва штанга
- Антивібраційна система для комфортної роботи
- Кільцева (D-подібна) ручка для зручного захоплення
- Косильний інструмент – волосінь
- Ширина скошування волосінню: 30 см
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип: тример
- Тип тримера: акумуляторний
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 18 В
- Ємність акумулятора: не комплектується
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Тип двигуна: щітковий
- Оптимальні робочі оберти двигуна: 9000 об/хв
- Максимальні оберти вихідного вала: 9000 об/хв
- Матеріал штанги: алюміній
- Різновид штанги: телескопічна
- Регулювання висоти ручки: так
- Вага (без акумулятора та різального обладнання): 1,8 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Габарити упаковки: 610 х 410 х 320 мм
Комплектація:
- Тример акумуляторний SEQUOIA SBT2030D
- Без акумулятора та зарядного пристрою
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонна упаковка, поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, тримерна головка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Україна |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Оберти двигуна | 9000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







