
Мотопомпа бензинова для чистої води SEQUOIA SPP1000 (SPP1000)
7 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: SPP1000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Високопродуктивна самовсмоктувальна бензинова помпа SEQUOIA призначена для перекачування великих обсягів чистої води.
Використовується для перекачування води з басейнів та водойм.
Мотопомпа обладнується: тихим, надійним 4-тактним верхнім двигуном і надійною рамою.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна походження — Китай
Виробник — SEQUOIA
Тип – мотопомпа
Тип мотопомпи — бензинова
Призначення — чиста вода
Двигун — SQ-4Т-212
Потужність двигуна — 5150 Вт (7 л.с.)
Максимальний діаметр частинок — 5 мм
Максимальна продуктивність — 1000 л/хв (60 м3)
Максимальна глибина всмоктування — 8 м
Висота підіймання — 30 м
Діаметр патрубків — 3" (75 мм)
Об'єм паливного бака — 3.5 л
Об'єм оливи в картері двигуна — 0.6 л
Стартер — ручний
Вага — 22.49 кг
Гарантія — 24 місяці
Габаритні розміри паковання: 600х700х900 мм
Комплект постачання:
Мотопомпа бензинова для чистої води SEQUOIA SPP1000
Набір кріпильних елементів
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота всмоктування | 7 м |
| Висота напору | 28 м |
| Габарити | 490х395х450 мм |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Потужність двигуна | 3600 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.9 л.с |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Швидкодія | 28.0 м3/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип рідини | Чиста вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴





