
Насосна станція SEQUOIA SAPS1200S (SAPS1200S)
6 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: SAPS1200S
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Автоматична насосна станція призначена для забезпечення водопостачання на дачних ділянках, котеджах, у приватних будинках, поливу тощо. Сприяє підтримці необхідного тиску в системах водопостачання.
Станція з механічним реле тиску працює в автоматичному режимі.
Насос працює в парі з гідроакумулятором. Гідроакумулятор — бак для зберігання води під тиском, який допомагає підтримувати постійний тиск у системі та зменшує частоту увімкнень насоса, що неабияк впливає на термін експлуатації агрегату.
Манометр слугує для візуального контролю тиску в системі водопостачання, а реле тиску визначає верхній і нижній рівень тиску, у разі досягнення яких вимикається і вмикається насос.
Для коректної роботи насосної станції необхідно на всмоктувальній магістралі використовувати зворотний клапан із сітчастим фільтром грубого очищення води.
Переваги автоматичної насосної станції Sequoia SAPS1200S: Мідне обмотування двигуна
Висока продуктивність
Захист від перегрівання
Ергономічна конструкція
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна походження — Китай
Виробник — SEQUOIA
Тип — насосна станція
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — безщітковий
Потужність двигуна — 1200 Вт
Максимальний тиск води — 4.8 бара
Максимальна продуктивність (Qmax) — 3800 л/год
Максимальна висота напору (Нmax) — 48 м
Максимальний розмір частинок у воді — 5 мм
Гідроакумулятор — 24 л
Обмотка двигуна — мідь
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
Матеріал вала — неіржавка сталь
Механічне ущільнення — керамографіт
Довжина кабелю живлення — 1.2 м
Максимальна температура води — 35 °C
Захист від перевантаження — є
Ступінь захисту — IPX4
Діаметр патрубка: G1|
Клас ізоляції — B
Вага — 11.3 кг
Габаритні розміри паковання: 515х275х555 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Насосна станція SEQUOIA SAPS1200S
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.2 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 45 м |
| Габарити | 485x275x585 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. тиск | 4.5 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Материал насоса | чавун |
| Матеріал резервуара | Сталь |
| Об'єм | 24 л |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Швидкодія | 3300 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
| Рівень шуму | 78.4 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴




