
Коса бензинова SEQUOIA SPB5230PRO (SPB5230PRO)
5 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB5230PRO
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Бензинова коса SEQUOIA SPB5230PRO ідеально підходить для користувачів із невеликими та середніми ділянками для косіння. Бензиновий 2-тактний двигун потужністю 2,2 кВт легко справляється з високою травою та бур’янами, а завдяки додатковому ножу 40Т оператор може косити навіть дуже густі зарості. Якісний редуктор з високою теплопровідністю виготовлений із спеціального сплаву, стійкого до корозії та механічних пошкоджень. Надійний двигун, що розвиває 8000 об/хв, великий маховик для охолодження під час роботи та місткий бак для паливної суміші забезпечують тривалу роботу коси. Суцільний металевий вал приводу завтовшки 10 мм створює мінімальну вібрацію. Ортопедичний ремінь на два плеча забезпечує додатковий комфорт під час роботи. Безключові кріплення велосипедної ручки полегшують регулювання та збірку. Антивібраційна накладка на штангу коси знижує передавання вібрацій від двигуна та робочого інструмента на руки оператора, підвищуючи комфорт і зменшуючи негативний вплив вібраційного навантаження на тіло, що особливо корисно під час тривалої роботи. Ергономічна ручка забезпечує ефективний контроль над косою під час косіння.
Конструктивні особливості:
- Бензиновий 2-тактний двигун потужністю 2,2 кВт (3,0 к.с.)
- Редуктор із корозійно-стійкого сплаву з високою теплопровідністю
- Суцільний металевий вал приводу 10 мм — мінімальна вібрація
- Ортопедичний ремінь на два плеча — комфорт під час тривалої роботи
- Безключові кріплення велосипедної ручки
- Антивібраційна накладка на штангу
- Ергономічна ручка для зручного контролю
- Косильний інструмент: ніж і волосінь. Додатковий ніж 40Т для густих заростей
- Матеріал штанги: алюміній. Конструкція — складана
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип: коса
- Тип коси: бензинова
- Двигун: 2-тактний
- Потужність двигуна: 2200 Вт (3,0 к.с.)
- Об’єм двигуна: 51,7 см³
- Оптимальні робочі оберти двигуна: 8000 об/хв
- Максимальні оберти вихідного валу: 8000 об/хв
- Антивібраційна система: немає
- Тип ручки: велосипедна (U-подібна)
- Ширина косіння ножем: 23 см
- Ширина косіння волосінню: 46 см
- Максимальна товщина волосіні: 2,4 мм
- Об’єм паливного баку: 1,1 л
- Тип стартера: легкий пуск
- Рівень шуму: 101 дБ(А)
- Вага: 9,0 кг
- Гарантія: 24 місяці
- Габарити паковання: 1950х460х660 мм
Комплектація:
- Коса бензинова SEQUOIA SPB5230PRO
- Косильна головка — 1 шт.
- Косильний ніж — 1 шт.
- Ніж 40Т — 1 шт.
- Ремінь — 1 шт.
- Шестигранний ключ — 1 шт.
- Накидний ключ із викруткою — 1 шт.
- Комплект кріпильних елементів — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Ширина скошування ліски | 460 мм |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання,коса, косильна головка, підніжка |
| Харчування | Бензин |
| Габарити | 1834x324x310 мм |
| Потужність двигуна, л. с | 3 л. |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип ременя | ранцевий |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Клас | Професійний |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Оберти двигуна | 8000 об./хв |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 5 499 ₴






