Дизельний генератор 80 кВт Fogo FD 100 B-Q — це потужна електростанція для забезпечення резервного або основного живлення підприємств, будівельних майданчиків і промислових об'єктів. Він обладнаний двигуном Baudouin 4M10G6D0/S та альтернатором Linz PRO22S D/4, що забезпечує стабільне подавання електроенергії з низьким рівнем гармонійних спотворень (<3%). Компактний дизайн, система автоматичного запуску та захисту, а також довговічні матеріали гарантують надійність навіть у важких умовах експлуатації.
Переваги електрогенератора Fogo FD 100 B-Q:
Відповідність до вимог CE і ISO
Якісний дизельний двигун Baudouin 4M10G6D0/S об'ємом 4100 куб.см
Безщітковий альтернатор Linz PRO22S D/4 зі 100% мідною обвиткою
Мікропроцесорний модуль ComAp IL-AMF25 з функцією дистанційного моніторингу
Електронне регулювання напруги (+/-1%) для стабільної роботи
Велика автономність — до 20,8 годин за 75% навантаження (також час залежить від якості використаного палива)
Захист від короткого замикання — підтримка струму 300% упродовж 10 сек
Компактна конструкція та можливість транспортування вилковим навантажувачем
Вбудована система нагрівання двигуна для легкого запуску в холодну погоду
Вбудований паливний бак на 370 л
Автоматичний зарядний пристрій для акумулятора
Захисний кожух із шумоізоляцією (рівень шуму — ~67 дБ на 7 м)
Комплектація
Сталева рама з віброізоляторами
Заправлений оливою й охолоджувальною рідиною двигун
Альтернатор
Стабілізатор напруги (AVR)
Паливний бак
Кожух
Шумоізоляція
Промисловий глушник
Акумуляторна батарея (АКБ)
Вихідний автоматичний вимикач
Автоматичне підзаряджання АКБ
Радіатор охолодження
Пристрій автоматичного підігрівання охолоджувальної рідини
Кнопка аварійної зупинки
Звукова сигналізація
Панель керування
Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 615 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 70 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| Альтернатор (виробник) | STAMFORD S0L2-G |
| Вид пального | Дизель |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Вихідна напруга | 220 В,380 В |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 1500 об./хв об/хв |
| Кількість фаз | одна/три |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Модель двигуна | PERKINS 404A-22G1 |
| Потужність | 16.0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 18.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 18.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 16.0 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 16.0 кВт |
| Об'єм двигуна | 2216 см3 |
| Об'єм бака для олії | 10.6 л |
| Особливості | Лічильник мотогодин, Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR |
| Охолодження | Рідинне |
| Підігрів | Так |
| Призначення | для дому, для дачі, для електрокотла, для квартири, для кемпінгу, для лікарні |
| Розміри | 185x84x117.5 см |
| Витрата палива | 6.1 л/год л/годину |
| Реалізація | у кожусі,шумозахист |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Іспанія |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип запуску | Електростартер |
| Тип встановлення | стаціонарний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 830 ₴

