
Шина пиляльна SEQUOIA 0.325" B188SLGK095 (45 см) (B188SLGK095)
412 ₴
- Готово до відправки
- Код: B188SLGK095
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина пиляльна SEQUOIA 0.325" B188SLGK095 (45 см) (B188SLGK095) призначена для використання з електропилами та бензопилами, забезпечуючи точне та ефективне різання деревини. Надміцна сталь та ергономічна форма шини гарантують високу міцність, жорсткість напрямних та зручність у керуванні пилкою. Легка конструкція з тонким контуром покращує маневровість і контроль над процесом роботи, а використання кремнистої сталі підвищує стійкість до зношування та відколів.
Конструктивні особливості:
- Надміцна сталь — висока міцність і жорсткість напрямних
- Легка напрямна шина з тонким контуром — чудова маневровість
- Ергономічна форма — знижує ймовірність відскоку та забезпечує контроль роботи
- Виготовлена з кремнистої сталі — легкий та міцний матеріал, стійкий до зношування та відколів
- Оптимальна для сучасних високошвидкісних пил
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна походження: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип: шина пиляльна
- Призначення: для електропил і бензопил
- Матеріал корпусу: сталь
- Крок ланцюга: 0.325"
- Товщина приводної ланки: 1.5 мм
- Довжина шини: 18"/45 см
- Кількість ланок ланцюга: 72
- Габаритні розміри пакування: 540х85х40 мм
- Вага: 1.02 кг
Комплектація:
- Шина пиляльна SEQUOIA 0.325" B188SLGK095 (45 см)
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SEQUOIA |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Основні | |
| Кількість ланок | 72 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шина |
| Товщина ведучого ланки | 1.5 |
| Призначення | для бензопил |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412 ₴




