
Ланцюг для пилки SEQUOIA 0.325" 21BPX72E (45 см) (21BPX72E)
308 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21BPX72E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пилки SEQUOIA 0.325" 21BPX72E призначений для ефективного та швидкого різання деревини. Підходить для використання з електричними та бензиновими пилами. Виготовлений із міцної сталі, ланцюг забезпечує стабільну роботу, високу продуктивність і тривалий термін служби. Конструкція різальних ланок дозволяє виконувати чистий різ із мінімальними зусиллями, а також полегшує процес заточування.
Конструктивні особливості:
- Різальні ланки з робочими кутами малого радіуса для швидкого та точного різання
- Легкість заточування завдяки оптимальній формі зубців
- Амортизатори на ведучих ланках знижують відбій під час роботи
- З'єднувальні ланки сприяють утриманню мастила в необхідних місцях
- Отвори у хвостовиках ведучих ланок забезпечують рівномірний розподіл мастила
- Підвищена зносостійкість і надійність при інтенсивній експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна виробництва: Китай
- Виробник: SEQUOIA
- Тип: ланцюг
- Призначення: для електричних і бензинових пил
- Матеріал: сталь
- Крок ланцюга: 0.325"
- Товщина ведучої ланки: 1,5 мм
- Довжина шини: 18" (45 см)
- Кількість ланок: 72
- Вага: 1,1 кг
Комплектація:
- Ланцюг для пилки SEQUOIA 0.325" 21BPX72E (45 см)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SEQUOIA |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Цепь |
| Кількість ланок | 72 |
| Товщина ведучого ланки | 1,5 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | для бензопил |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴


