
Культиватор Husqvarna TF 545DE дизельний, 9 к.с. (9679677-01)
54 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9679677-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор Husqvarna TF 545DE - садова дизельна техніка для оранки земляного ґрунту. Дана модель оснащена 5 парами фрез, що дозволяє обробляти ґрунт шириною 135 см. Культиватор оснащений спеціальними щитками над фрезами для захисту користувача під час роботи. Для транспортування Husqvarna TF 545DE комплектується великими пневматичними колесами.
Додатково на культиватор можна встановлювати різне навісне обладнання: плуг, картоплесаджалку, підгортач.
Переваги культиватора Husqvarna TF 545DE:
- Культиватор важкого класу для ділянок середньої площі
- Фірмовий двигун Husqvarna Engine потужністю 9 к.с.
- Повністю герметична трансмісія на шестернях для високих навантажень
- 4 робочих швидкості при русі вперед і 2 назад
- 10 фрез із високоміцної кованої сталі діаметром 360 мм
- 135 см – максимальна ширина захоплення культиватора.
- 30 см – максимальна глибина культивування
- Вбудований вал відбору потужності (ВВП) для підключення садового обладнання
- Регульовані рукоятки
- Захисний сталевий бампер
- Пневматичні колеса великого діаметру для зручного транспортування
Комплектація:
- Культиватор Husqvarna TF 545DE
- Комплект фрез
- Колеса
- Напівосі
- Регулятор висоти
- Інструкція з використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | Weima |
| Максимальна ширина обробки | 135 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Муфта |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Захисні крила, Фрези |
| Швидкість обертання фрез | 145 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 167 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Husqvarna Engine |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, колеса, півосипе, регулювальник глибини, фрези |
| Кількість швидкостей | 4 вперед / 2 назад |
| Тип редуктора | Шестернястий |
| Кількість фрез | 8 |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 6.8 л.с |
| Особливості | вал відбору потужності для під'єднання обладнання |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Глибина оброблення | 30 см |
| Стан товару | Новий |
| Вал отбора мощности | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 999 ₴
