
Культиватор Husqvarna TF 440 бензиновий, 6 к.с. (9705927-01)
35 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9705927-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор Husqvarna TF 440 - садова бензинова техніка для оранки земляного ґрунту. Дана модель оснащена чотирма парами фрез, що дозволяє обробляти ґрунт шириною 105 см. Культиватор оснащений спеціальними щитками над фрезами для захисту користувача під час роботи. Для транспортування Husqvarna TF 440 комплектується великими пневматичними колесами.
Додатково на культиватор можна встановлювати різне навісне обладнання: плуг, картоплесаджалку, підгортач.
Переваги культиватора Husqvarna TF 440:
- Культиватор важкого класу для ділянок середньої площі
- Фірмовий двигун Husqvarna Engine потужністю 6 к.с.
- Повністю герметична трансмісія на шестернях для високих навантажень
- 4 робочих швидкості при русі вперед і 2 назад
- 8 фрез із високоміцної кованої сталі діаметром 360 мм
- 105 см – максимальна ширина захоплення культиватора.
- 30 см – максимальна глибина культивування
- Вбудований вал відбору потужності (ВВП) для підключення садового обладнання
- Регульовані рукоятки
- Захисний сталевий бампер
- Пневматичні колеса великого діаметру для зручного транспортування
Комплектація:
- Культиватор Husqvarna TF 440
- Комплект фрез
- Колеса
- Напівосі
- Регулятор висоти
- Інструкція з використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 92 кг |
| Основні | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Культиватор |
| Марка двигуна | Weima |
| Максимальна ширина оброблення | 105 см |
| Максимальна глибина оброблення | 30 см |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестереньковий редуктор |
| Зчеплення | Муфта |
| Вал отбора мощности | Да |
| У комплекті обладнання | Фрези, Колеса пневматичні, Захисні крила |
| Швидкість обертання фрез | 133 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Husqvarna Engine |
| Тип запуску | Ручний |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, колеса, півосипе, регулювальник глибини, фрези |
| Кількість швидкостей | 4 вперед / 2 назад |
| Тип редуктора | Шестернястий |
| Кількість фрез | 8 |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність двигуна, л. с | 6.8 л.с |
| Особливості | вал відбору потужності для під'єднання обладнання |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Глибина оброблення | 30 см |
| Стан товару | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.0 |
| Об'єм паливного бака | 4.2 |
| Об'єм двигуна | 212.0 |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴


