
Подрібнювач електричний SEQUOIA SEGS2445 (SEGS2445)
4 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: SEGS2445
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Електричний подрібнювач SEQUOIA SEGS2445 призначений для подрібнення та перероблення гілок, листя й іншого садового матеріалу.
Потужний і надійний: завдяки потужному двигуну 2.4 кВт подрібнювач розвиває швидкість обертання до 4800 об./хв і ефективно подрібнює гілки діаметром до 45 мм; подвійні сталеві леза та поліпропіленовий корпус забезпечують довговічність і ефективність процесу.
Транспортування без зусиль: міцні колеса діаметром 16.5 см забезпечують легке транспортування. Цей подрібнювач має компактну та портативну конструкцію, тому можете легко його переміщати за потреби.
Безпечна робота: обладнаний захистом від перевантаження, цей подрібнювач автоматично вимикає живлення, щоб захистити пристрій, коли він перевантажений, забезпечуючи тривалий термін експлуатації. Фіксувальна ручка запобігає травмуванню під час роботи. Наявність проштовхувача подрібнюваного матеріалу неабияк спрощує роботу.
50-літровий мішок для збирання забезпечує комфортну роботу та полегшує процес складання подрібненого матеріалу.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Україна
Країна походження — Китай
Виробник — SEQUOIA
Тип — подрібнювач садовий
Тип подрібнювача — електричний
Живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — щітковий
Потужність двигуна — 2400 Вт (3.2 к.с.)
Максимальний діаметр гілок — 45 мм
Максимальні оберти двигуна — 4800 об/хв
Система подрібнення під час збирання — ножі
Функція реверсу — немає
Об'єм травозбірника — 50 л
Матеріал корпусу — пластик
Наявність коліс — так (2 шт./| 165 мм)
Вага — 8.6 кг
Гарантія — 24 місяці
Габаритні розміри паковання: 586х494х936 мм
Комплект постачання:
Подрібнювач електричний SEQUOIA SEGS2445
Травозбірник — тканинний — 1 шт.
Проштовхувач — 1 шт.
Комплект кріпильних елементів — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 50 л |
| Комплектація | ключ, мусососорозбірник, штовхач |
| Контейнер для збирання | Да |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | тканина |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴







