
Кущоріз акумуляторний Bosch Easy HedgeCut 18-45 (без АКБ і ЗП) (0600849H03)
3 780 ₴
- В наявності
- Код: 0600849H03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Побутовий кущоріз працює від літій-іонного акумулятора на 18 В (немає комплектації). Такі елементи живлення мають мінімальний відсоток саморозряджання, розраховані на тривалу експлуатацію.
Щоб інструмент досяг своєї максимальної потужності, треба використовувати батарею на 2 Аh і більше.
Серія акумуляторів Power for All 18 В характеризується універсальністю і підходить до всіх садових інструментів побутової лінійки з відповідною напругою.
На одному акумуляторі в середньому кущоріз здатний обробити до 180 м2.
Включається пристрій під час одночасного натискання кнопки пуску спереду та іншого вимикача позаду, на ручці.
Якщо двигун перевантажується під час різання товстих гілок, мікроелектроніка самостійно змінює напрямок обертання вала мотора, щоб запобігти застряганню ножа в матеріалі. Необхідно для перемикання приблизно 3 с (спрацьовує механізм Anti-Blocking). Після різання інструмент працює у звичайному режимі.
У разі надмірної роботи Bosch Easy HedgeCut 18-45 може від'єднатися, де положення ножів буде відкритим.
Звукова потужність електроінструмента досягає 82 дБ (А), рівень вібрації приблизно 2.5 м/с2.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Тип — кущоріз
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Довжина леза — 45 см
Максимальна кількість ходів — 2400 хід/хв
Максимальний діаметр гілок — 15 мм
Крок зубців — 15 мм
Рівень звукового тиску: 58 дБ(А)
Рівень звукової потужності (Lwa): 82 дБ (А)
Вага — 2.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Кущоріз акумуляторний Bosch Easy HedgeCut 18-45 (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Чохол для ножа
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина леза | 12 см |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | кабель MicroUSB, Картонне паковання, Ніж для трави, штанга |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 3.6 В В |
| Особливості | швидка зміна лез |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Крок зубців | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴



