
Акумуляторна садова пила Bosch KEO 18 Li (АКБ і ЗП) (0600861A00)
8 022 ₴
- В наявності
- Код: 0600861A00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Bosch KEO 18 Li має компактну, маневрову конструкцію для зручного різання деревини, пластику та інших матеріалів.
Пиляльні полотна легко змінюються, що дає змогу швидко підлаштовуватися під роботу з різними матеріалами.
Завдяки повільному та плавному початку пиляння поліпшується контроль за інструментом і точність використання.
Знімний А-подібний тримач забезпечує фіксацію гілок для ефективного виконання завдань однією рукою.
Залежно від навантаження, технологія Syneon Technology регулює витрату енергії для оптимізації робочого процесу.
Bosch KEO 18 Li працює від літій-іонного акумулятора 18 В ємністю 2 Ah. Одного заряду вистачає на 115 різань.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Тип — шабельна пила
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — 2 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість ходів холостого ходу: 0 - 2300 хід/хв
Опорна плита — сталь
Глибина пропилу 90° — 80 мм
Гарантія — 36 місяців
Вага — 1.4 кг
Розміри: 370х81х138 мм
Комплект постачання:
Акумуляторна садова пила Bosch KEO 18 Li (АКБ і ЗП)
Пиляльне полотно «Top for Wood» S644D
Акумулятор PBA 18V 2.0 Ah - 1 шт.
Зарядний пристрій AL 18V-20
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 20 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Глибина пропилу в дереві | 80 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | Зарядний пристрій, коробка, Пильний диск Top for Wood S644D |
| Макс.частота ходу | 1600 хід/хв |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Особливості | безключова заміна полотна |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 022 ₴







