
Акумуляторний тример Bosch AdvancedGrassCut 36 (АКБ і ЗП) (0600878N03)
15 456 ₴
- В наявності
- Код: 0600878N03
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Bosch AdvancedGrassCut 36 має зручну конструкцію з ергономічною D-подібною ручкою для надійного утримання.
Використовується для роботи з травою різної висоти на середніх і великих присадибних ділянках.
Телескопічна штанга дає змогу підлаштовувати довжину інструмента під зріст користувача. Вигин біля косильної головки для зручного оформлення та підрізання газонів.
Технологія Syneon Chip регулює потік енергії від акумулятора до двигуна, що дає змогу досягти максимальної ефективності під час виконання різних завдань.
Технічні особливості акумуляторного тримера Bosch AdvancedGrassCut 36:
Bosch AdvancedGrassCut 36 живиться від літій-іонного акумулятора 36 В 2 Ah. Батарея належить до системи POWER FOR ALL, що робить її придатною для встановлення в різні інструменти Bosch.
Як різальний елемент використовується волосінь
Ширина скошування за один прохід досягає 30 см.
Легка вага
Компактні габарити
Потужна різальна система
Регульована за висотою штанга
Ергономічна ремінна оснастка
Розбірна конструкція зручна для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Bosch
Тип — тример
Тип тримера — акумуляторний
Клас — професійний
Тип привода — електричний
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 36 В
Ємність акумулятора — 2.0 Ah
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Час заряджання акумулятора від 0 до 100% — 70 хв
Площа оброблення на одному заряді — 45 м2
Ширина скошуючи волосінню — 30 см
Розташування двигуна — нижнє
Кількість обертів — 8300 об/хв
Тип ручки — D-подібна
Різальний елемент — волосінь (струна)
Максимальний діаметр волосіні — 1.6 мм
Місткість котушки — 4 м
Тип штанги — пряма (розбірна)
Подавання волосіні — напівавтоматична
Регулювання висоти ручки — так
Маса (без приладдя) — 3.9 кг
Гарантований рівень звукової потужності — 91 Lwa [дБ (A)]
Гарантія — 24 місяці
Габаритні розміри: 795х236х145 мм
Сфери застосування:
Газон
Лужайки
Кустарники
Комплект постачання:
Акумуляторний тример Bosch AdvancedGrassCut 36
Акумулятор 36V 2.0 Ah - 1 шт.
Зарядний пристрій AL3620CV
Котушка з волосінню
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1160x280x320 мм |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Акумулятор 1 шт., Зарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 А·год |
| Штанги | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Оснастка | Косильна головка |
| Особливості | поворотна косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 79.3 дБ |
| Форма рукоятки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 230 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 456 ₴




