
Мийка високого тиску Bosch UniversalAquatak 125 (06008A7A00)
6 684 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06008A7A00
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Простий у під'єднанні й експлуатації апарат Bosch UniversalAquatak 125 підходить для миття двору, терас, легкових авто, садових меблів та інвентарю.
Висувна ручка, великі колеса та відсіки для зберігання приладдя роблять модель дуже зручною у використанні.
Легко з'єднуються муфти забезпечують просте збирання.
Позбавивши курок, спрацьовує система Autostop, яка зупиняє подавання води.
Самовсмоктувальний, виготовлений із металу, потужний насос для ефективного очищення. Може подавати воду із системи водопостачання та резервуарів.
Технічні особливості мийки високого тиску Bosch UniversalAquatak 125:
Bosch UniversalAquatak 125 обладнана електромотором, який забезпечує тиск 125 барів гарантує продуктивність 360 л/год.
Встановлений фільтр очищає воду на вході від грубих домішок.
Передбачений резервуар під мийний засіб місткістю 450 мл.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — Bosch
Клас — побутовий
Тип — мийка
Тип живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 1500 Вт
Бак для води — немає
Бак для мийного засобу — 0.45 л
Робочий тиск — 125 барів
Матеріал — метал/пластик
Температура води — 40 °C
Довжина шланга — 5 м
Продуктивність — 360 л/год
Довжина кабелю — 5 м
Система насоса — самовсмоктувальний
Вага — 6.4 кг
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Мийка високого тиску Bosch UniversalAquatak 125
Водяний фільтр
Насадка 3 в 1
Насадка високого тиску для нанесення мийного засобу
Пістолет високого тиску Bosch
Трубка
Шланг високого тиску — 5 м
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.5 кг |
| Довжина шланга | 8 м |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | Водний фільтр, Насадка 3 в 1, Насадка для нанесення хімії, списолет високого тиску, струбка, шланг високого тиску |
| Макс. тиск | 140 бар |
| Макс. температура | 40 C |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал помпи | Метал |
| Мін. тиск | 20 |
| Потужність двигуна | 2100 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Витрата води | 450 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 684 ₴







