
Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgePole 18 (АКБ і ЗП) (06008B3000)
10 542 ₴
- В наявності
- Код: 06008B3000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Bosch UniversalHedgePole 18 - зручний інструмент для обрізки чагарників і живоплотів.
- Легка конструкція зі зручною телескопічною ручкою дає змогу надійно утримувати кущоріз у руках і діставати до гілок на великій висоті.
- Косильна головка з можливістю повороту на 135° для ефективної роботи в різних положеннях.
- Система антиблокування ножів запобігає заклинюванню лез під час роботи.
- Технічні особливості акумуляторного кущоріза Bosch UniversalHedgePole 18:
- Bosch UniversalHedgePole 18 живиться від літій-іонного акумулятора 18 В 2.5 Ah.
- Шина завдовжки 43 см оснащена гострими лезами з двох сторін, великий крок між ножами дає можливість зрізати гілки товщиною до 16 мм.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Тип - кущоріз
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора - 2.5 Ah
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Довжина ножиць для кущів - 43 см
- Максимальна кількість ходів - 2200 ход/хв
- Максимальний діаметр гілок - 16 мм
- Крок зубів - 16 мм
- Довжина телескопічної рукоятки: 210 - 260 см
- Вага - 3.6 кг
- Габаритні розміри упаковки: 2600х200х160 мм
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Кущоріз акумуляторний Bosch UniversalHedgePole 18 (АКБ і ЗП)
- Акумулятор 18 В 2.5 Ah
- Зарядний пристрій AL 18V-20
- Ремінь
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина леза | 45 см |
| Довжина пристрою | 3.3 м |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Aкумулятор 1 шт., гарантійний талон, Зарядний пристрій, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Поворотна головка |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Крок зубців | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 542 ₴




