
Акумуляторна мінімийка Bosch Fontus 18V (06008B6102)
13 218 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06008B6102
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
- Bosch Fontus 18V - універсальний, мобільний апарат для очищення різних поверхонь і автотранспорту.
- Легка конструкція і швидке складання роблять модель дуже зручною і маневреною у використанні.
- Для переміщення передбачені великі колеса і висувна рукоятка.
- Чотири схеми розбризкування води для ефективного виконання різних завдань. Є точкове розбризкування, плоский струмінь під кутом 50° і 15°, душове розбризкування для м'якого очищення.
- Підключення щітки SmartBrush дає змогу комфортно і якісно виконувати очисні роботи.
- Конструкція дає можливість підключатися до водопроводу або використовувати окремий резервуар з водою.
- За рахунок технології Syneon виконується регулювання потужності подачі енергії для оптимального функціонування мийки за різних навантажень і збільшення тривалості роботи на одному заряді.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Клас - побутовий
- Тип - мийка
- Тип приводу - електричний
- Джерело живлення - акумулятор
- Тип акумуляторного блоку - Li-Ion
- Напруга акумуляторного блоку - 18 В
- Ємність акумулятора - не комплектується
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Бак для води - 15 л
- Бак для мийного засобу - 0.45 л
- Робочий тиск - 20 бар
- Матеріал - метал / пластик
- Температура води - 50°C
- Довжина шланга - 4 м
- Продуктивність - 186 л / год
- Рівень шуму - 78 дБ(А)
- Вага - 6.4 кг
- Габаритні розміри: 320х395х645 мм
- Гарантія - 24 місяці
Області застосування:
- Меблі в саду, на терасі, балконі або в кемпінгу
- Спортивний інвентар
- Обладнання для саду (лопати, граблі тощо)
- Для очищення сміттєвих контейнерів.
- Квіткові клумби
- Велосипеди
- Колеса легкових автомобілів, велосипедів тощо.
- Жалюзі та рольставні
- Тенти / туристичне спорядження
- Ігровий інвентар на відкритому повітрі
Комплект поставки:
- Акумуляторна мінімийка Bosch Fontus 18V
- Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
- Водяний фільтр
- Щітка SmartBrush
- Шланг
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Довжина шланга | 2 м |
| Місткість контейнера | 12 л |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,бак, гарантійний талон, Картонне паковання, списолет, сопло,Фільтр, шланг |
| Макс. тиск | 24 бар |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Розміри | 349x321x586 мм |
| Витрата води | 200 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Мийка |
| Тип двигуна | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 218 ₴







