
Кущоріз електричний Bosch UniversalHedgeCut 50 (06008C0501)
7 470 ₴
- В наявності
- Код: 06008C0501
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Bosch UniversalHedgeCut 50 — компактний інструмент для обрізання чагарників і живих огорож.
Легка конструкція зі зручною м'якою ручкою дає змогу надійно утримувати кущоріз у руках.
Технологія ProSilence знижує рівень шуму на 80%, забезпечуючи комфортну роботу.
Вбудована муфта запобігає пошкодженню інструмента під час роботи з товстими гілками.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник Угорщина
Виробник — Bosch
Тип — кущоріз електричний
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність споживання — 480 Вт
Довжина шини для кущів — 50 см
Максимальна кількість ходів — 3400 хід/хв
Максимальний діаметр гілок — 26 мм
Крок зубців — 26 мм
Вага — 3.5 кг
Габаритні розміри паковання: 1042х241х210 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Кущоріз електричний Bosch UniversalHedgeCut 50
Чохол для ножа
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина леза | 55 см |
| Кількість обертів | 3400 об./хв об/хв |
| Комплектація | Футляр для захисту ножа |
| Потужність | 450 Вт |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Угорщина |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Крок зубців | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 470 ₴


