
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18V-65 Professional L-BOXX (АКБ і ЗП) (06019N3303)
14 214 ₴
- В наявності
- Код: 06019N3303
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Акумуляторний ударний шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-65 - професійний інструмент для загвинчування шурупів і свердління сталі та деревини, цегляної кладки.
- Виконує свердління в деревині діаметром 35 мм, у сталі 13 мм, у цегляній кладці в ударному режимі 13 мм.
- Компактний корпус і невелика вага роблять його ідеальним для роботи у вузьких і важкодоступних місцях.
- Світлодіодне підсвічування для роботи в темний час доби.
- Потужний безщітковий двигун забезпечує високу потужність і максимально підвищує ефективність роботи на будмайданчику
- Металевий патрон для свердління гарантує підвищену міцність і передачу крутного моменту при будь-якій роботі
- KickBack Control, що вмикається, і прецизійне зчеплення, що вмикається, забезпечують ідеальний контроль, підвищений захист майстра та інструменту
- Повна сумісність з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Bosch Professional 18V (система Professional 18V).
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Bosch
- Клас - професійний
- Тип: дриль-шуруповерт
- Тип двигуна - безщітковий
- Тип живлення - від акумулятора
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Напруга акумулятора - 18 В
- Ємність акумулятора - 5 Ah
- Тип кріплення акумулятора - слайдер
- Число швидкостей - 2
- Максимальна швидкість обертання: 0 - 550 / 0 - 2100 об/хв
- Кількість ударів - 27000 уд/хв
- Мінімальний крутний момент - 31 Нм
- Максимальний крутний момент - 65 Нм
- Кількість режимів крутного моменту - 20
- Діаметр патрона: 1.5 - 13 мм
- Діаметр свердління (дерево, пластик) - 35 мм
- Діаметр свердління (метали і сплави) - 13 мм
- Діаметр свердління (цегла, бетон) - 13 мм
- LED підсвічування - так
- LED підсвічування індикації заряду - так
- Тип патрона - швидкозатискний
- Регулювання крутного моменту - так
- Наявність удару - так
- Рівень звукового тиску - 92 дБ (A)
- Рівень звукової потужності - 103 дБ (A)
- Похибка K= 5 дБ
- Вага - 1.2 кг
- Гарантія - 36 місяців
Комплект поставки:
- Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 18V-65 Professional
- Акумулятор GBA 18V 5.0 Ah - 2 шт.
- Зарядний пристрій GAL 18V-40
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в кейсі L-BOXX 136N
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 150 мм |
| Діаметр свердління в металі | 16 мм |
| Ємність акумулятора | 8 Агод А·год |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 0 – 550 / 0 – 2200 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 25 + 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 30000 уд./хв |
| Комплектація | Акумулятор ProCORE18V 8.0 Ah (2 шт.), додаткова бічна ручка, Зарядний пристрій GAL 1880 CV, Kейс,Модуль Bluetooth Low Energy GCY 42 |
| Крутний момент | 150 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний, Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 214 ₴






