
Акумуляторна гідравлічна обтискач кабелю Bosch GPH 18V-60 Professional у кейсі (без АКБ і ЗП) (06019P0100)
135 828 ₴
- В наявності
- Код: 06019P0100
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Якщо ви хочете обтискати кабельні наконечники на мідних або алюмінієвих кабелях, обтискний інструмент Bosch GPH 18V-60 є ідеальним вибором завдяки постійному тиску та миттєвому зворотному зв'язку.
Інструмент забезпечує надійне та постійне вихідне зусилля 60 кН завдяки електронному датчику тиску, що контролює рівень тиску. Світлодіодний індикатор стану зручно показує досягнутий цільовий тиск, стан інструмента та необхідність технічного обслуговування. Крім того, за допомогою функції ручного скидання тиску ви завжди можете відвести інструмент назад.
GPH 18V-60 підходить для обтискання кабельних наконечників на мідних і алюмінієвих кабелях перетином до 300 мм. USB-з'єднання та програмне забезпечення для зчитування даних пропонують огляд історії обтискання інструмента, повідомлень про помилки та технічне обслуговування.
Кожен інструмент має сертифікат, що гарантує 100% контроль якості.
USB-під'єднання та програмне забезпечення для зчитування дають змогу відстежувати історію різання, параметри роботи та інтервали технічного обслуговування.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Італія
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: обтискний інструмент
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Тип акумулятора — Li-Ion
Напруга акумулятора — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Зусилля обтискання: 60 кН (макс.)
Довжина ходу — 17 мм
Поворот головки: 360°
Тип кабелю: Cu і Al (багатожильні та тонкожильні)
Інтервал технічного обслуговування: 20000 циклів
Час обтискання: 2-5 с (залежно від перерізу кабелю)
Ручне скидання тиску — так
Автоматичне втягування — так
Роз'єм USB — так
Функціональність зчитування — так
LED подсветка - да
Автоматичне обмеження й контроль тиску — так
Режим USB: USB 2.0.
Габаритні розміри: 77.2х97.4х357 мм
Комплект постачання:
Акумуляторна гідравлічна обтискач кабелю Bosch GPH 18V-60 Professional у кейсі (без АКБ і ЗП)
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в кейсі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити | 199х103х308 мм |
| Індикація заряджання | Немає даних |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, обмежувальний упор |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Режим роботи | різання |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип | Резак |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 828 ₴








